Jelitowy lek czyszczący, środek czyszczący jelit przed badaniem

Wybór najlepszego środka na oczyszczenie jelit

Czyszczenie leku z jelita jest skuteczne i bezpieczne.

Konieczne jest kompleksowe oczyszczanie organizmu z toksyn i żużliMoże być również stosowany przed badaniem medycznym narządów jamy brzusznej i jelit.

Istnieje spora lista leków i narkotyków., która będzie w stanie zastąpić lewatywy i płukanie oraz skutecznie oczyścić jelita, nawet ze starych mas kałowych.

Wskazania do czyszczenia

Leki do czyszczenia jelit są najczęściej przepisywane przez lekarza prowadzącego przed badaniami endoskopowymi, rentgenowskimi i kolonoskopowymi.

W rzadkich przypadkach lek oczyszczający jelita może być stosowany do:

  • Czyszczenie ciała przy jednoczesnej utracie wagi.
  • Lecz trądzik i niektóre choroby skóry.
  • Normalizacja systemu wydalniczego.
  • Odzyskiwanie ciała po antybiotykach.

Jednak częste korzystanie z takich funduszy może zaszkodzić – usunąć składniki odżywcze organizmu, prowadzić do odwodnienia i powodować poważne choroby jelit.

Wszelkie leki powinny być przepisane przez specjalistę, w zależności od indywidualnych cech organizmu i wieku.

do treści ↑

Popularne narkotyki

Wybór urządzenia medycznego powinien dokonać lekarz. Leki mają wiele przeciwwskazań i mogą powodować nieprzyjemne efekty uboczne.

Niektóre z nich mają łagodniejszy wpływ, podczas gdy inne są przeznaczone dla osób, które często cierpią na zaparcia.

Nazwa lekuWłaściwościCena, rub.
DetoxSuplement diety, który pomaga oczyścić organizm i wzmocnić układ odpornościowy. Ma całkowicie naturalny skład. Ma pozytywny wpływ na wszystkie narządy i układy organizmu. Przeciwwskazane w czasie ciąży i laktacji. Kurs aplikacyjny – 2 miesiące.1500-2000
MoviprepŚrodek do czyszczenia jelit, który często jest przepisywany przed badaniami nad jelitami grubymi. Lek jest rozcieńczany w litrze wody i pity w ciągu 1-2 godzin. Kurs jest przepisywany przez lekarza prowadzącego.700-720
PicoprepNowy lek przepisywany przed badaniem okrężnicy lub narządów jamy brzusznej. Zawartość jednej saszetki rozpuszcza się w 150 ml przegotowanej wody i wypija przez noc. Ma szeroką listę przeciwwskazań i jest zabronione do regularnego stosowania jako środek przeczyszczający.700-1100
FlitNajlepszy sposób na oczyszczenie jelit przed badaniem.Zastosuj dzień przed zabiegiem, zaczynając od porannego. Przeciwwskazane w niedrożności jelit, zapalnych schorzeń jelit i niewydolności nerek i serca.550-610
EndofalkRozwiązanie do oczyszczania jelit przed zabiegiem chirurgicznym lub endoskopowym. Lek stosuje się wieczorem – zużyć około 3 litrów roztworu, który przygotowuje się bezpośrednio przed użyciem. Zakazany w czasie ciąży i dzieci poniżej 18 lat.640-710
Fortowy transProszek do przygotowania roztworu. Zastosuj wieczorem. Ma wyraźny efekt przeczyszczający. Ilość zastosowanego roztworu zależy od wieku i wagi pacjenta. Według wskazań można stosować w czasie ciąży. Trans forte zaczyna działać około 1-2 godzin po wypiciu.540-600
LavacolW pełni syntetyczny lek, który doskonale zastępuje lewatywę. Może być stosowany podczas ciąży i dzieci. Ma minimalne przeciwwskazania i efekty uboczne. Zastosuj roztwór na pusty żołądek.190-200
DuphalacDostępne w postaci proszku lub syropu. Może być stosowany do zaparć u dorosłych i dzieci.Przeciwwskazania – ostra niedrożność jelit.300-750

Inne leki o wyraźnym działaniu przeczyszczającym obejmują:

  • Bisacodyl
  • Guttalax
  • Portalak.
  • Laktuloza.

Fundusze te są najczęściej używane jako środki przeczyszczające w przypadku częstych zaparć, ale można je również stosować do oczyszczania jelit.

Najbardziej opłacalnym środkiem do czyszczenia jelit jest Bisacodyl. Jego działanie jest spowodowane podrażnieniem receptorów okrężnicy. Nie można go stosować u dzieci w czasie ciąży. Przy częstym stosowaniu lub przekraczaniu dawki możliwe biegunki.

do treści ↑

Jak złożyć wniosek?

Czyszczenie powinno odbywać się pod nadzorem lekarza prowadzącego. Wszelkie leki o właściwościach przeczyszczających mają przeciwwskazania i są wybierane przez specjalistę.

Zabieg oczyszczania nie powinien rozpoczynać się spontanicznie – trzeba się na to przygotować. Na dwa dni przed jej rozpoczęciem musisz iść na dietę.

Dieta powinna zawierać zdrowe, lekkostrawne potrawy. Napoje alkoholowe, marynaty, wędliny i pikantne potrawy są zabronione.

Dzień przed oczyszczeniem wskazane jest używanie wyłącznie płynnych pokarmów – bulionów, jogurtów, rosół i kompotów.

Jeśli układ trawienny zacznie się czyścić, pomoże to w oczyszczeniu jelit z najwyższą jakością.

Zastosuj leki zgodnie z instrukcjami. Po oczyszczeniu nie należy od razu nasycać diety różnorodnymi daniami – stopniowo wprowadzaj je do diety.

do treści ↑

Recenzje

Elena: "Oczyściam jelita za pomocą tak niedrogiego leku jak Bisacodil, zażywam jedną pigułkę na noc.Okazuje się wszystko na raz, czasami zastępuję ją liśćmi senny, które działają jeszcze łagodniej".

Anastasia: "Wolę narkotyk jak Fortrans, używam 3 litrów roztworu przygotowanego z tym środkiem, od lunchu, zaczyna działać za kilka godzin".

do treści ↑

Opinia lekarza

"Najlepszym sposobem na oczyszczenie jelit jest AIOC, ale nie wszyscy pacjenci mają możliwość poddania się tej procedurze, a następnie specjalne leki są zapisywane.

Obecnie najbardziej skutecznym i bezpiecznym środkiem do oczyszczenia jelit i normalizacji jego pracy jest Dufalac. Aby zauważyć wyraźny wynik, musi zostać zastosowany przez kursy przypisane indywidualnie. "

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: