Vitafon z hemoroidami: leczenie, opinie na temat aplikacji

W jaki sposób aparat Vitafon pomaga w hemoroidach?

Urządzenie "Vitafon" to urządzenie medyczne stosowane w fizjoterapii, która słynie z niezwykłych właściwości. Dzięki niemu rozmaite urazy i choroby zapalne są skutecznie leczone. Doskonałe wyniki można osiągnąć za pomocą aparatu Vitafon z hemoroidami. Potwierdzają to liczne opinie klientów na temat tego urządzenia. Co to za urządzenie i jakie modele można znaleźć w sprzedaży – czytaj dalej.

Vitafon z hemoroidami – opis urządzenia

Wysoką aktywność Vitafon uzyskuje się dzięki temu, że aktywność odpływu limfy i mikrokapilarny przepływ krwi zwiększa się wielokrotnie w obszarze działania urządzenia, czyli tam, gdzie jest on bezpośrednio potrzebny. Urządzenie wytwarza mikrowibrację tkanek za pomocą zmiennej częstotliwości dźwięku, która występuje w trybie określonym automatycznie.

Urządzenie oferuje dwa zakresy częstotliwości: 20 Hz – 4,5 kHz i 200 Hz – 18 kHz. Vitafon może być używany nie tylko w gabinetach lekarskich, ale także w domu.

Rodzaje urządzeń

Urządzenie ma kilka odmian (modeli), które różnią się sposobem oddziaływania na ciało:

 • "Vitafon".Najprostszy w użyciu model z tylko dwoma przyciskami, najbardziej niedrogi. Brakuje w nim zegara wskazującego czas ekspozycji w miejscu wymagającym leczenia. Odpowiedni dla wszystkich, nawet tych, którzy nie rozumieją tej techniki.
 • "Vitafon-T" – model podobny do poprzedniej wersji, ale bardziej zaawansowany pod względem wygody. Posiada timer, wskaźnik, jest w stanie automatycznie się wyłączyć, a także jest zasilacz i jednostka sterująca – są one umieszczone oddzielnie od siebie.
 • "Vitafon – 5". Zestaw instrumentów zawiera materac ORPO. Pozwala to na wykonanie zabiegu medycznego, działającego jednocześnie na całe ciało, a tym samym skrócenie czasu. A tutaj jest bateria, która pozwala na ciągłe korzystanie z modelu przez 8 godzin.
 • "Vitafon – IR" ma podobny wygląd do modelu "Vitafon-T", jeden wibrafon zastępuje tam grzejnik, który działa kierunkowo przeciwko stanom zapalnym i bólom.
 • "Vitafon-2" – model przeznaczony do użytku w szpitalu, ale wielu używa go w domu. Zawiera kompleks i emiter oraz kilka wibrafonów. Wykonuje wszystkie procedury w znacznie krótszym czasie niż poprzednie wersje.

Ogólnie rzecz biorąc, zasada działania wszystkich tych urządzeń jest taka sama. Wszystkie spełniają tę samą funkcję w leczeniu różnych chorób, w tym hemoroidów, traktują wszystkie urządzenia równie wysokiej jakości. Zostało to udowodnione przez liczne osiągnięcia medyczne i opinie klientów, które od wielu lat używają różnych modeli leku "Vitafon" do leczenia nie tylko hemoroidów, ale także wielu innych chorób.

Podczas korzystania z dowolnego modelu "Vitafon" należy skonsultować się z lekarzem. Możesz również przeczytać o Vitafon z recenzjami hemoroidów, w celu ustalenia, który model jest uważany za najbardziej odpowiedni do leczenia tej choroby. Przeczytaj o innych urządzeniach do leczenia hemoroidów – //stopgemor.ru/apparaty-ot-gemorroya/

Użycie urządzenia Vitafon z hemoroidami

Leczenie hemoroidów za pomocą aparatu "Vitafon" można prowadzić zarówno w klinikach, jak iw domu. "Vitafon" – urządzenie jest kompaktowe, lekkie, łatwe w użyciu, więc każdy może sobie z nim poradzić.

 • Musisz położyć się na plecach.
 • Pod poduszką zamkniętą w miednicy.
 • Następnie musisz zainstalować wibrafony bezpośrednio nad obszarem odbytu, wybierając tryb nr 2.Procedura trwa 10-15 minut. (konieczne jest przeprowadzenie 4 sesji).
 • W piątej sesji ustawiony jest tryb nr 4, konieczne jest również zainstalowanie wibrafonów w trybie nr 1 w podbrzuszu na około 5-7 minut. (dla osób o większej masie zalecanego trybu numer 2).

Przebieg leczenia wynosi 2-3 tygodnie, procedura powinna być wykonywana 1-2 razy / dobę.

Każdy model leku "Vitafon" zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z tego urządzenia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do stosowania to:

 • ciąża w dowolnym momencie;
 • miażdżyca;
 • ostre choroby zakaźne;
 • podwyższona temperatura ciała;
 • nowotwory złośliwe lub nowotwory złośliwe, rozruszniki serca, zakrzepowe zapalenie żył.

Jeśli zdecydujesz się użyć urządzenia "Vitafon" – lekarz pomoże ci ustalić punkty za hemoroidy. Ważne jest przestrzeganie wszystkich zaleceń i rozpoczęcie korzystania z urządzenia po zapoznaniu się z instrukcjami. Wystarczy tylko zainstalować program niezbędny do leczenia. Urządzenie pomoże tym, którzy stale korzystają z jego pomocy, którzy prowadzą sesje stale, zgodnie z instrukcją.

Recenzje zabiegów

Przejrzyj numer 1

Cześć Po porodzie po raz pierwszy spotkałem się z taką chorobą jak hemoroidy,Nie myślałem o tym wcześniej. Za radą dziewcząt, z którymi mieliśmy styczność z polikliniką, kupiliśmy "Vitafon-T" z moim mężem. Czytam instrukcje, zacząłem stosować każdego dnia, wszystko było tak, jak powinno być i wszystko, problem zniknął sam z siebie. Teraz za pomocą tego urządzenia również leczę inne rany. Radzę wszystkim Vitafonowi za pomocą hemoroidów.

Olga, 30 lat – SPb

Numer recenzji 2

Zazwyczaj nie jestem zwolennikiem tych leków, ale moja żona nalegała. I, co dziwne, pomógł "Vitafon". Oczywiście nie po pierwszej procedurze, ale efekt jest imponujący. Zapomniałem o hemoroidach. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, nie wymaga żadnej wiedzy o technologii.

Teraz kupiliśmy to dla naszych rodziców. Leczą również swoje rany, w tym hemoroidy. Ogólnie używam "Vitafon" przez długi czas. I hemoroidy leczone, i siniaki dla dzieci, i antritis do jego żony. Wszystko mija szybko. Bez reklamacji.

Alexey, 56 lat – Samara

Przejrzyj numer 3

Leczenie hemoroidów za pomocą urządzenia "Vitafon" odkryta przez przypadek. Uwielbiam siedzieć w Internecie na różnych forach. Potem oczywiście zapytała. Wciąż nie jest to zakup za trzy ruble. Ale zdecydowałem, choć wątpiłem przez długi czas. A teraz nie żałuję. Hemoroidy i ślad zimna!

Vera Petrovna, 52 lata – Moskwa

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: