Świece Prostopin na hemoroidy: skład, zastosowanie, środki ostrożności

Szczegółowe instrukcje stosowania świec Prostopin z hemoroidów

Prostopina na hemoroidy jest jednym z miejscowych środków stosowanych tradycyjnie do zwalczania przewlekłej i ostrej postaci tej choroby. Imponująca skuteczność leku jest połączona z zawartością wielu naturalnych składników, które zapewniają trwały efekt terapeutyczny, który odpowiednio odzwierciedla jego cechy, takie jak cena.

Opis składu i przegląd głównych właściwości leku

Świece Prostopin na hemoroidy mogą być używane zarówno do zaostrzenia wyżej wymienionego problemu zdrowotnego, jak i do względnie spokojnego przebiegu. Silny efekt uzdrawiający zapewnia kompleks produktów wchodzących w skład preparatu.

Prezentowane świece na hemoroidy zawierają taką substancję, jak propolis, znany z właściwości bakteriobójczych.

Ze względu na tę cechę substancja jest często stosowana jako składnik czynny w składzie różnych leków, a także w celu wzmocnienia działania innych leków.

Propolis ma zdolność wzmacniania mechanizmów obronnych organizmu i zmniejszania bólu, co jest niezwykle ważne w okresie zaostrzenia hemoroidów.Promuje gojenie uszkodzonych naczyń odbytnicy i zwalczanie infekcji grzybiczych.

Aktywność farmakologiczną substancji wzmacnia proces technologiczny jej aktywacji oraz obecność w kompozycji nie tylko samego macierzystego propolisu, ale także jego ekstraktów.

Taki składnik, jak pszczele mleczko pszczele, które ma pozytywny wpływ na zdrowie dzięki szerokiemu zakresowi właściwości leczniczych, jest uznawany za doskonały naturalny immunomodulator.

Składnik poprawia krążenie krwi, w tym w żyłach odbytnicy, co jest niezwykle ważne dla hemoroidów i metabolizmu. Mleko zwiększa napięcie obszaru dotkniętego hemoroidami i wszystkimi otaczającymi je naczyniami.

Nie mniej ważne niż wyżej wymienione, i taki składnik jak perga, reprezentujący pyłek kwiatów roślin, które przeszły leczenie "pszczele".

Na tle innych składników leku, perga charakteryzuje się najbardziej wyraźnym efektem mającym na celu zmniejszenie stanu zapalnego.

Jest również stosowany jako środek, który zapobiega reprodukcji chorobotwórczych mikroorganizmów i minimalizuje obrzęk obszaru objętego procesem zapalnym.

Dowiedz się jaki jest Twój poziom ryzyka powikłań hemoroidów Weź udział w darmowym teście online od doświadczonych proktologów Czas testu nie jest dłuższy niż 2 minuty7
Question94% dokładności
test 10 tysięcy udanych
testowanie

Zbioru dokonuje się na podalpejskich łąkach Północnego Kaukazu. Szerokie i bogate spektrum chemikaliów powoduje potężne działanie kompleksu efektów biologicznych, w tym tonizujących, przeciwgrzybiczych itp.

"Dodatkowa" perła Plego to stymulacja nadnerczy, poprawiająca sprawność umysłową i fizyczną.

W składzie świeczek jest też pyłek, który do pewnego stopnia jest podobny do pyłku pergo i jest pyłkiem roślin specjalnych, które są uznawane za znaczącą pomoc w medycynie tradycyjnej podczas leczenia chorób jelit i odbytnicy.

I na koniec jeszcze jeden potężny składnik – miód z górskich polyfloure. Przyczynia się do wzmocnienia procesów regeneracyjnych w tkankach i sprawia, że ​​układ odpornościowy działa z pełną wydajnością.

Charakteryzuje się szerokim zakresem właściwości:

 • przeciwgrzybicze;
 • regeneracyjny;
 • antybakteryjny;
 • przeciwzapalne;
 • przeciwnowotworowy;
 • znieczulający;
 • immunostymulujące;
 • adaptogenny itp.

Zakres stosowania narkotyków

Zakres stosowania preparatu Prostopin jest niezwykły ze względu na jego niezwykłą szerokość dzięki harmonijnemu połączeniu naturalnego pochodzenia i właściwości leczniczych.

Jest przepisywany na zaostrzenie hemoroidów na każdym etapie. Zastosowanie: jako lokalny agent w złożonej terapii.

Lek pozwala szybko usunąć obrzęk i zmniejszyć stan zapalny w prostacie.

Narzędzie w postaci świec doskonale radzi sobie z leczeniem różnych typów zaburzeń erekcji.

Wprowadzenie świec jest stosowane w wielu chorobach dolnego odcinka przewodu pokarmowego, w tym zapaleniu odbytnicy i wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, szczelinach odbytu itp.

Specyfika stosowania świec Prostopin z hemoroidami

Najbardziej widoczny efekt wykorzystania funduszy obserwuje się w początkowej fazie choroby. Wybór i podawanie czopków zależy od objawów i objawów choroby. Skupienie leku może być następujące:

 • bakteriobójcze;
 • przeciw swędzeniu;
 • gojenie się ran;
 • hemostatyczny;
 • wzmocnienie immunologiczne;
 • przeciw stanom zapalnym i bólowi.

Z wyglądu lek przypomina mały cylinder o solidnej strukturze. Topienie przy wchodzeniu do odbytnicy z powodu działania temperatury i wilgotnego środowiska na czopku.

W tym samym czasie składniki leku zaczynają mieć bezpośredni wpływ na strefy zapalne i zakończenia nerwowe. Po wchłonięciu substancji do ścian jelitowych dostają się do układu krążenia.

Wielu ekspertów i zwykłych pacjentów Prostopin jest nazywany prawdziwym panaceum na hemoroidy.

Spoiwa dla powyższych głównych składników to naturalny wosk, lanolina i masło kakaowe.

Wskazówka! Najlepiej jest używać świec w nocy. Wcześniej zaleca się wykonanie lewatywy lub wykonanie procedury wypróżniania.

Jeśli istnieje potrzeba ponownej oceny, musisz zrobić trzy miesięczną przerwę.

Informacje o środkach ostrożności

Czopki doodbytnicze są bardzo wygodną postacią dawkowania, która umożliwia stosowanie leku w różnych sytuacjach.

Przebieg leczenia zależy od wskazań i zaleceń lekarza prowadzącego i waha się od dwóch tygodni do jednego miesiąca.W jeden dzień wstawia się jedną świecę.

W przypadku braku wyraźnych skutków ubocznych należy pamiętać, że same produkty pszczele są wystarczająco silne dla alergenów.

Według opinii, jeśli istnieją jakiekolwiek reakcje alergiczne na co najmniej jeden ze składników produktu, niemożliwe jest stosowanie leku na hemoroidy i inne choroby.

Konsekwencje ignorowania tego zalecenia mogą być niezwykle trudne, nawet w śpiączce.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: