Świece Methyluracil na hemoroidy - ceny, recenzje i instrukcje użytkowania

Jak stosować czopki metylouracylowe w hemoroidach?

Świece metylouracylowe – lek szeroko stosowany w medycynie.

Narzędzie poprawia odżywienie tkanek, stymuluje proces naprawy komórek, działa immunostymulująco, zmniejsza stany zapalne, zwiększa ochronne funkcje tkanek i komórek.

Jedną z głównych cech świec z metiouracylem jest przyspieszenie tworzenia się leukocytów i czerwonych krwinek, więc leczenie hemoroidów świecami z metyluracyną jest bardzo powszechne i jest stosowane nie tylko w proktologii, ale także w innych dziedzinach medycyny.

Formularz zwolnienia i skład

 • Jako część świec znajduje się jeden aktywny składnik – metyluracyl.
 • Dodatkowa substancja jest podstawą czopka Wietespsol.

Świece są wytwarzane w blistrach, w każdej celi, w której jedna świeca jest zapakowana.

Każde opakowanie blistrowe zawiera 2 blistry, a liczba czopków wynosi 10 sztuk.

do treści ↑

Wskazania do stosowania

Świece Methyluracil znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny: proktologii, ginekologii, gastroenterologii itp.

Jakie są wymagane świece metyluracylowe:

 1. Używany w ginekologii dopochwowo., to znaczy, są one wprowadzane do pochwy z zapaleniem pęcherza moczowego, erozją szyjkową, kauteryzacją po erozji, pleśniawicą, endometriozą, zapaleniem przydatków itp. Metylouracyl pomaga również w wydzielaniu różnych etiologii, zwykle rozładowuje się po zaprzestaniu stosowania leku.
 2. Proktologia jest używana doodbytniczo.Wstrzykiwano do odbytu. W tym obszarze są najczęściej używane. Świece z metyluracylem są używane do hemoroidów, do odbytu odbytu, do zapalenia odbytnicy, różnych urazów okrężnicy i esicy, itp. Ponadto świece pomagają nie tylko hemoroidom, ale także eliminują zaparcia.
 3. W gastroenterologii stosowanej metodą lokalną. z zapaleniem esicy, wrzodziejącym zapaleniem okrężnicy itp.
 4. W urologii na prostatę i inne stany zapalne. W przypadku zapalenia gruczołu krokowego są przepisywane po ostrym procesie zapalnym. Wkłada się je do odbytnicy. Dla mężczyzn świece mają dobroczynny wpływ na skład krwi, łagodzą stany zapalne, działają immunostymulująco i przyczyniają się do szybkiego odzyskiwania tkanki.
 5. Do użytku zewnętrznego w przypadku gojenia się ran, oparzenia, złamania kości, fotodermitem, owrzodzeniami troficznymi, odleżynami, głębokimi ranami i niektórymi innymi chorobami.

do treści ↑

Efekty uboczne

Czopki lecznicze mają minimalne reakcje niepożądane, które występują bardzo rzadko. Możliwe działania niepożądane, takie jak:

 • Objawy alergiczne: świąd, pieczenie, wysypka itp .;
 • Ból głowy;
 • Zawroty głowy;
 • Zgaga.

Zwykle wszystkie te objawy znikają po zaprzestaniu używania świec. Jednak nie zaleca się wznowienia leczenia za pomocą doodbytniczych czopków.

Jeśli wystąpi którykolwiek z objawów niepożądanych, najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Nie obserwowano przedawkowania leku.

do treści ↑

Przeciwwskazania

Leki mają następujące przeciwwskazania:

 • Szczególna wrażliwość na składniki leku;
 • Białaczka;
 • Limfogranulomatoza;
 • Hemoblastoza;
 • Nowotwory złośliwe w szpiku kostnym;
 • Nadmierna granulacja w ranach;
 • Wiek dzieci do 8 lat.

do treści ↑

Instrukcje specjalne

W okresie leczenia jakiejkolwiek choroby za pomocą świec, nie zaleca się metyluracyl do picia alkoholu, zgodność świec i alkoholu jest uważane za niebezpieczne.

Podczas menstruacji używanie świateł doodbytniczo nie jest zabronione, ale wymagana jest higiena genitaliów.Podczas stosowania leku dopochwowo w okresie menstruacji, leczenie należy przerwać, ponieważ świece nie będą miały efektu terapeutycznego.

Zaleca się również, aby w okresie leczenia zrezygnować z prowadzenia pojazdów i zarządzania złożonymi mechanizmami, ponieważ z powodu możliwych skutków ubocznych może zostać utracone wyraźne skupienie uwagi i widzenia.

do treści ↑

Instrukcje użytkowania

Czopki podaje się doodbytniczo dorosłym i dzieciom.

 • Dorosłym zaleca się stosowanie od 0,5 do 1 gr. około 3-4 razy dziennie,
 • dzieci od 3 lat do 8 na 0,250 gr. dziennie,
 • od 8 do 15 lat 0,5 gr. dziennie.
 • Czas trwania leczenia wynosi od 7 do 28 dni.

Jest ważny! Zabieg jest wzorcowy, co podano w instrukcji. Sposób stosowania, dokładna dawka i liczba dni, w ciągu których świece są zależne, zależy od konkretnego leczenia i są przepisywane przez lekarza prowadzącego.

Podczas ciąży i laktacji u kobiet występuje taki problem, jak hemoroidy, ale w tym okresie świece mogą być używane wyłącznie zgodnie z zaleceniami lekarza.

Gdy hemoroidy w czasie ciąży z tymi świecami traktują siebie kategorycznie przeciwwskazane.

Jednocześnie rzeczywiste korzyści dla matki i potencjalne ryzyko dla dziecka powinny być skorelowane.

do treści ↑

Cena w aptekach

Koszt leku w Rosji zależy od sieci aptek i regionu zakupu.

Średnia cena waha się od 70 do 150 rubli.

Czopki lecznicze mają analogi strukturalne, które zawierają także metyluracyl:

 • Methyluracil-AKOS;
 • Meturacol;
 • Stizamet.

do treści ↑

Recenzje

Światło: "Stosuję maść Metiuracil i czopki w tym samym czasie, co zalecane przez lekarza, ale powoli, myślę, że potrzeba więcej czasu, aby uzyskać dobry wynik w leczeniu hemoroidów".

Oleg: "Lekarz przepisał czopki metylouracylu na hemoroidy, które łagodzą objawy i łagodzą podrażnienia, ale guzy nie zmniejszają się, a ja będę dalej leczyć".

Alexander: "W jednym z negatywnych recenzji dziewczyna porównała świece z papaweryną i metyluracylem, zaleciła metyluracyl, z którego skorzystała, eliminując ból i hemoroidy wewnętrzne, lecz pozostały grudki zewnętrznych hemoroidów. Myślę, że próbuję innych."

Svetlana: "Dziękuję za świece z metyluracylem i zalecenia mojego lekarza Po operacji na hemoroidy o 4 stopach użyłem tylko tych świec, bardzo mi się podobały, czuję się świetnie."

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: