Hemoroidy Modlitwa: teksty 9 najlepszych działek, porady, referencje

Jak skuteczne są poletka i modlitwy o hemoroidy?

Choroba hemoroidalna jest niezwykle wrażliwym problemem, nie jest zaskakujące, że wielu pacjentów wstydzi się odwiedzić pokój proktologii i spróbować znaleźć alternatywne metody, na przykład poletka hemoroidów.

Opinia lekarzy na temat tej metody leczenia chorób jest raczej negatywna, ponieważ osoba, mając nadzieję na pomoc z "wyższych mocy", często zapomina o tradycyjnych technikach terapeutycznych, w wyniku czego choroba postępuje.

A jednak, dlaczego konspiracje i modlitwy hemoroidów są teraz tak powszechne? Być może jest to tylko kwestia sugestii i chęci pokonania procesu patologicznego w jakikolwiek sposób, poza tym opinie pacjenta wskazują na cudowną moc takiej wróżby.

Treść

 • 1 Działki hemoroidów: zalety i wady
 • 2 Czym są spiski?
 • 3 chrześcijańska modlitwa od hemoroidów: przykłady prawosławnych spisków
 • 4 Wykonywanie rytuałów w ciągu dnia
  • 4.1 Poranne wschodzące słońce
  • 4.2 Codzienne zaklęcie na occie i sodzie
  • 4.3 Wieczorne zaklęcie na stożku jodły
 • 5 Czary hemoroidów Natalia Stepanova
 • 6 Działki na obiektach nieożywionych
  • 6.1 Zaklęcie na szyszkach olchy
  • 6.2 Czerwone zaklęcie gwałtu

Działki z hemoroidów: plusy i minusy

Podczas magicznych rytuałów nie pali się na stosie przez długi czas, wręcz przeciwnie, odwołanie się do ezoterycznych i "pozaziemskich" praktyk uważane jest za modny trend.

Podejmować podobne obrzędy, jak wiele wieków temu, aby ubiegać się o rozwiązanie problemów finansowych i miłosnych, o poprawę stanu zdrowia.

Przy pomocy rytuału, uzdrowiciele ludu uratowali swoich "klientów" od licznych dolegliwości – bezsenności, migren, epilepsji, czyraków itp.

Lecznicze i żylaki krwawnicze, znane w dawnych czasach pod nazwą "Pochechuy".

Współczesna medycyna ma wiele metod, które skutecznie leczą tę chorobę. Dlatego też o tej metodzie "terapii", jako czarów przeciwko hemoroidom, naukowcy są sceptyczni i prowadzą Następujące argumenty przeciwko takim przesądom:

 • nie ma dowodów na skuteczność czarów i modlitw przeciwko zapaleniu żył hemoroidalnych;
 • magiczne rytuały nie są w stanie zastąpić leczenia farmakologicznego, ponieważ leki walczą bezpośrednio z przyczyną choroby;
 • Opóźnianie z zachowawczą terapią prowadzi do pogorszenia stanu, więc pacjent może skończyć na stole operacyjnym.

Są jednak konspiratorzy i zwolennicy, którzy są pewni swojej skuteczności w walce z żylakami odbytu. Zalety prowadzą Następujące argumenty:

Dowiedz się jaki jest Twój poziom ryzyka powikłań hemoroidów Weź udział w darmowym teście online od doświadczonych proktologów Czas testu nie jest dłuższy niż 2 minuty7
Question94% dokładności
test 10 tysięcy udanych
testowanie

 • zaufanie do zdrowienia pomaga poradzić sobie z prawie każdą chorobą, w tym hemoroidami;
 • rytualne słowa, specjalnie wybrane przez uzdrowicieli i przetestowane przez wiele pokoleń, zaprogramują ludzki mózg do korekty.

Aby zdecydować, czy leczyć konspirację z powodu choroby hemoroidalnej, oczywiście, tylko do pacjentów. Eksperci zalecają jednak wcześniejsze złożenie wniosku do sali proktologicznej, aby lekarz mógł przepisać niezbędne leki i przepisywać ważne procedury.

Jeśli dana osoba stosuje metody tradycyjnej medycyny, wypełnia wszystkie recepty i jednocześnie czyta anty-hemoroidalne wątki, to na pewno nie będzie gorzej. Najważniejszą rzeczą jest naprawdę wierzyć, że choroba wkrótce ustąpi.

Czym są spiski?

Ten ryt rozumiany jest jako zbiór pewnych zwrotów, które zostały skompilowane przez tradycyjnych uzdrowicieli i ludzi, którzy mają ogromne doświadczenie w leczeniu różnych chorób przy pomocy nietradycyjnych technik.

Niemal niemożliwe jest wymienienie różnych form konspiracji, ponieważ dla każdej konkretnej choroby istnieje własny rytuał słowny.

Wszystkie takie zaklęcia mają wspólną cechę – muszą koniecznie wpisać swoje nazwisko w spisek, aby urządzenie uzdrawiające było skierowane do konkretnej osoby.

Oprócz pogańskich rytuałów istnieją także uzdrawiające modlitwy. Różnica między nimi jest oczywista: ci pierwsi proszą o odzyskanie elementów natury (ziemi, wody), podczas gdy słowa modlitewne skierowane są do Boga, Maryi Dziewicy i aniołów.

Jaki jest najlepszy sposób radzenia sobie z wyższymi mocami? Rozwiąż konkretną osobę, koncentrując się na religijności i preferencjach ideologicznych.

Chrześcijańska modlitwa od hemoroidów: przykłady prawosławnych spisków

Zanim przeczytasz słowa modlitwy, musisz nastroić się psychicznie i przygotować pomieszczenie, w którym odbędzie się rytuał.Przede wszystkim powinna być umieszczona w obliczu pokoju Matki Boskiej, uważanej w chrześcijaństwie za uzdrowiciela i patronkę wszystkich żywych istot.

Ponadto modlitwy powinny być wymawiane same (bez gospodarstw domowych i zwierząt domowych). Przed rytuałem musisz przejść trzy razy i przeczytać "Ojcze nasz".

Modlitwy chrześcijańskie recytowane są za jedzenie lub picie, a najlepiej, jeśli woda jest uświęcona.

Tekst pierwszej modlitwy:

Chrystus Boży zmartwychwstał, a moja choroba rozpływa się i znika,

W jaki sposób Maryja, dziecię Jezus, podniosła ją, wzięła ją za rękę,

Tak więc opuściłaby mnie cała choroba.

Amen. Amen. Amen.

W przypadku hemoroidów z krwawieniem i krwią na papierze toaletowym czytany jest kolejny tekst modlitewny. Aby przeprowadzić ceremonię, musisz zaopatrzyć się w świeżą wodę ze źródła leczniczego.

Tekst drugiej modlitwy:

Czysta przykrywka Dziewicy, ale ręka Pana.

Wypędź z kanału głębokiego bagna gęsty, ale piaskowe piaski.

Gloryfikowany, Archanioł Uriel,

Daj mi dziesięć dobrych sił

Tak, że bezlitośnie biję moich fizycznych wrogów

Zgnieciony, ale choroba wygrała.

Prorok Eliasz, święty i pobożny,

Rozproszyć demony ciemności

Odciąć od ciała, którego nie potrzebuje!

Żeby krew nie płynęła, ale ból mnie nie spalił.

Moje słowa się spełniają, uczynki Pana są wypełnione.

Amen.

Jak tylko ten tekst jest wymawiany, uporczywa woda jest pijana małymi łykami. Jednocześnie należy sobie wyobrazić, jak walczy z chorobą.

Uważa się, że efekt modlitwy będzie wyższy, jeśli osoba naprawdę wierzy w jego powrót do zdrowia i wizualizuje ten proces silniej.

Prowadzenie uroczystości w ciągu dnia

Fabuła hemoroidów nie jest pojedynczym aktem, ale całym kompleksem magicznych efektów. Dlatego tradycyjni uzdrowiciele proponują przeprowadzanie ezoterycznych rytuałów przez cały dzień.

Poranne zaklęcie na wschodzące słońce

Poranek rozpoczyna się od pierwszego uzdrawiającego spisku przeciw hemoroidom. Osoba wschodzi wraz z pierwszymi promieniami słońca i nalewa kubek uświęconej wody.

Musisz przeczytać słowa, odnoszące się do ciał niebieskich i aniołów, 3 razy, a następnie przejść i połknąć trzykrotnie świętą ciecz.

Tekst wydruku:

"Anioł stróżu, ocal sługę Bożego (wymawiane imię), machaj skrzydłami, uspokój ból, ukryj tajemną krew, sprawdź i zniknij Amen".

Dzień zaklęć na occie i sodzie

Kolejne zaklęcie czyta się w ciągu dnia.Aby wykonać rytuał, musisz wziąć filiżankę octu, szklankę sody i kubek zwykłej bieżącej wody. Wypowiadając słowa, osoba musi wlać biały proszek do wody i zalać octem, aby uformować wrzącą ciecz.

Tekst wydruku:

"Gdy woda się gotuje i się gotuje, tak czytajcie niewolnika Boga (wymawiane imię) otbolya".

Następnie zawartość szkła rozpryskuje się na ulicę, co symbolizuje uwolnienie od choroby.

Wieczorne zaklęcie na stożku jodły

O zachodzie słońca przeprowadzany jest kolejny spisek przeciwko żylakom żylnym z żylaków. Do jego przetrzymywania konieczne jest wcześniejsze pozyskanie stożka ze świerku.

Ceremonia odbywa się na otwartej przestrzeni, a osoba powinna skręcić w kierunku zachodu słońca. Trzymając w dłoniach owoc iglastych, musisz wypowiedzieć ten rytualny tekst:

"Zgub się, znikaj jak zły stożek." Amen. "

Jak tylko ceremonia zostanie zakończona, wykreślony przedmiot musi zostać odrzucony przez lewe ramię. Następnie, nie odwracając się, osoba opuszcza miejsce, w którym odbywa się ceremonia.

Uważa się, że poprzez taki rytuał trzeba przejść 3 razy, aby stan zdrowia znacznie się poprawił.

Czary hemoroidów Natalia Stepanova

Wiele osób zafascynowanych konspiracją i medycyną alternatywną prawdopodobnie słyszało o syberyjskiej wiedźmie Natalii Stepanovą. W jej pismach są zaklęcia i modlitwy od wielu chorób, w tym od chorób hemoroidalnych.

Autor zaleca rozpoczęcie leczenia hemoroidów w niedzielę rano. Taki wybór wynika z faktu, że przed odprawieniem rytuałów należy udać się do świątyni i przyłożyć świecę do swojego zdrowia.

Najprostsze zaklęcie pozwalające pozbyć się choroby proktologicznej, przeznaczone dla kobiet, które urodziły, składa się z następujących słów:

Witaj, czerwony poranek i świt!

Traktuję siebie, szkaluję słowa, staram się mówić ogólne słowo.

Bump swój dom, na pustym polu, życie nie jest moim ciałem, ale gównem krowy.

Odejdź, cholera, uciec, odejdź na zawsze.

Panie Boże pobłogosław jego sługę (wymawiane imię), ulecz ją z choroby.

Amen. Amen. Amen.

Kolejny silny spisek hemoroidów pasuje do wszystkich kategorii pacjentów. Pacjent rekrutuje niewielką ilość wody z 7 domów. Wlewa się do jednego garnka i na niego. czytaj słowa (3 razy):

Krew diabłów szaleje, a ludzka krew jest przelewana.

Bądźcie uwiedzeni i uzdrowieni przez słowo Jezusa i Jego dzieła, przez święte ciała.

Przez udrękę Jezusa, przez Krzyż i przez koronę cierniową,

W imię Jana Chrzciciela, w imię pomocy Panteleona Uzdrowiciela,

40 aniołów, sługa Boży (wymawiane imię). Amen.

Pacjent pije tę wodę i myje obszar odbytu z pozostałą cieczą.

Kolejne proste zaklęcie pozwala, według Stepanovy, leczyć zewnętrzne hemoroidy.

Aby to zrobić, trzeba uderzyć palcem lewej dłoni i przytrzymać je na węzłach, mówiąc:

"Zejdźcie, błagam was w imię Pana, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego".

Rzucając zaklęcie, należy czytać modlitwy "Ojcze nasz" i "Theokos" 9 razy. Takie działania są przeprowadzane przez 9 dni, codziennie zmniejszając liczbę odczytów o jeden.

Działki na obiektach nieożywionych

Dość często z działki hemoroidów czytać o pewnych nieożywionych rzeczach (jak w przypadku stożka jodły). Po ceremonii są usuwane.

Uważa się, że przedmioty "biorą" chorobę od osoby, łagodząc stan. Takie "adaptery" to owoce, stożki, płaty tkanki.

Zaklęcie na szyszki olchy

Olch starożytni Słowianie uważali za rodzaj energii "wampira". Uważano, że drzewa i krzewy absorbują ból i negatywną energię od ludzi.

A teraz tradycyjni uzdrowiciele radzą szukać pomocy od olchy. Najłatwiej jest przytulić drzewo i poczekać około kwadransa, aby dać roślinie własne dolegliwości.

Aby wypowiadać hemoroidy, trzeba wziąć 12 szyszek olchy, głęboki garnek z gliny i naturalną świecę woskową (wszystko, co niekoniecznie zakupione w kościele zrobi).

Szyszki umieszcza się w glinianym garnku, a następnie zapalają świecę i doprowadzają ogień do pączków olchy (nie gasić świecy!). Podczas ich płonącego czytania następujące słowa (najlepiej je zapamiętać):

Do sosnowego stożka – sosny,

Aby sosna stożek – olcha.

Ogień gorący stożek płonie,

Zniszcz mnie z dymu.

Dym – do nieba, popiołów – do wiatru,

I do czystości – czystości, w której rodziła się Maryja.

Amen.

Gdy tylko pączki olch zostaną spalone, statek z popiołem zostanie przypisany do najbliższego skrzyżowania i nikt nie powinien z nikim rozmawiać. Jeśli porozmawiasz z kimś, wtedy, jak przekonają się eksperci, magia zniknie. Pozostałości stożków rozpraszają wiatr.

Wszystko to musi zostać zrobione, zanim świeca całkowicie się wypali, powinna zostać zgaszona po powrocie. Garnek z gliny jest ukryty i nie jest używany do gotowania.

Zaklęcie na czerwonej szmatce

Takie zaklęcie musi zostać odjęte na malejący księżyc, ale gdy choroba hemoroidalna nasila się, gdy stan gwałtownie się pogarsza, rytuał przeprowadza się w dowolnym dniu cyklu księżycowego.

Jak sama nazwa wskazuje, do wykonania ceremonii będzie potrzebna czerwona zasłona. Zostaje zabrany prawą ręką i podczas wymawiania tekstu zaklęcia prowadzi go do zewnętrznych formacji jamistych w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

Tekst czary jest czytany trzykrotnie:

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Na ziemi są dwie siostry, hemoroidy.

Jedno wnętrze, a drugie na zewnątrz.

Ściskają, gryzą, szczypią, rzucają się na wszystkich ludzi Boga.

Jeśli wstaję, błogosławię, pójdę, przekraczając siebie,

Włożę krzyż, wyjdę do dzielnicy, znajdę tam kamienną dziurę,

Zadzwonię do pierwszej siostry:

Tutaj mieszkasz, bądź.

Znajdę suche drzewo w lesie,

A druga siostra czerwona izdudu.

Moje słowo jest silne, moja firma to lepko.

Klucz, zamek, język.

Amen. Amen. Amen.

Zaklęcie jest wymawiane na żylaki przez trzy dni, następnie czerwony strzęp wypala się w piecu lub na otwartym ogniu.

Tak więc spisek przeciwko stanom zapalnym hemoroidów jest popularną metodą leczenia. Ci, którzy walczyli z nieprzyjemną chorobą za pomocą "magii", są przekonani o swojej skuteczności.

Pomimo sceptycyzmu lekarzy, uzdrowiciele są przekonani, że wiara pacjenta w lecznicze możliwości rytuału pomaga. Cóż, przekonanie o wyleczeniu i odpowiednia postawa psychiczna czasami działają naprawdę cudownie.

A jednak w leczeniu hemoroidów nie można polegać na "magii". Ważne jest, aby zwrócić się do proktologa, który zaleci schemat leczenia obejmujący najbardziej odpowiednie i bezpieczne leki.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: