Phlebodia 600: instrukcje użytkowania, cena, recenzje i analogi

Jak leczyć hemoroidy za pomocą tabletek Phlebodia 600

Phlebodia 600 jest lekiem o wyraźnym działaniu nasennym. Często przepisywany w leczeniu hemoroidów. Pomimo faktu, że medycyna idzie naprzód każdego dnia, nie można znaleźć uniwersalnego lekarstwa na tę dolegliwość. Phlebodia 600 należy do kategorii leków skutecznie zwalczających główne objawy hemoroidów.

Skład

Lek Flebodiya składa się z bezwodnej czystej diosminy, która zawiera 600 mg na tabletkę. Zapewnia efekt terapeutyczny na wysokim poziomie.

Kompozycja zawiera również: talk, celuloza, kwas stearynowy, koloidalny dwutlenek krzemu, otoczka (żółty wosk palmowy, celuloza mikrokrystaliczna, Opaglos 6000, czerwony barwnik (E124).

Formularz zwolnienia

Tabletki w powłoce. W jednym pakiecie 15 lub 30 tabletek. Pakiet zawiera również szczegółową instrukcję użycia.

Wskazania do stosowania

Diosmina – substancja o doskonałych właściwościach venotonicznych, przyczynia się również do znacznego zmniejszenia stagnacji krwi w żyłach, przy jednoczesnym zwiększeniu ich napięcia. Tabletki Flebodia są zalecane w kompleksowym leczeniu limfatycznej niewydolności kończyn dolnych. Należą do nich uczucie ciężkości i nadmierne zmęczenie nóg.Kiedy mikrokrążenie jest osłabione jako dodatkowe leczenie, dobrze pasuje również do leków stosowanych w leczeniu hemoroidów.

"Hemoroidy nie są zdaniem, nie spiesz się do operacji!"

Nawet "zaniedbane" hemoroidy można wyleczyć w domu, bez operacji i szpitali. Tylko nie zapomnij złożyć raz dziennie …

>

Lek często jest przepisywany przez lekarzy:

  • z żylakami kończyn dolnych;
  • przewlekła niewydolność limfatyczna, której towarzyszy ból w nogach, ociężałość i skurcze;
  • ze zwiększoną wrażliwością naczyń włosowatych i zaburzonym mikrokrążeniem.

Lek ma działanie zwężające naczynia tylko na żylne i limfatyczne łożysko, natomiast nie wpływa na przebieg tętnic. Phlebodia ma również umiarkowane działanie przeciwzapalne i przeciwpłytkowe.

Przeprowadzono eksperymentalne badania wpływu diosminy na zwierzęta. Stwierdzono, że lek szybko wchłania się z żołądka po około dwóch godzinach, a maksymalne stężenie obserwuje się w ciągu pięciu godzin.

Wydalany głównie przez nerki i tylko niewielka część kału i żółci.

Diosmina została opracowana w specjalny sposób, dzięki czemu jej rozkład był jednakowy we wszystkich warstwach żył, szczególnie w żyłach wydrążonych i podskórnych, a w płucach, wątrobie i płucach jest dość mały.

Cena 30 tabletek

Średni koszt na opakowanie 30 tabletek to 420 rubli.

Cena 60 tabletek

Średni koszt na opakowanie 60 tabletek wynosi 750 rubli.

Instrukcje użytkowania

Zanim zaczniesz stosować lek w złożonej terapii, należy skonsultować się z lekarzem.

  • W leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej i limficznej (łagodnej). Lek stosuje się 1 raz dziennie na pusty żołądek i popija odpowiednią ilością wody. Możesz jeść po 40 minutach. Zwykły przebieg leczenia wynosi około 8 do 9 tygodni;
  • Ze średnią postacią przewlekłej niewydolności żylnej i limfoblastycznej lek zaleca się stosować 12-13 tygodni;
  • W ciężkiej postaci, gdy kończyny dolne są dotknięte owrzodzeniami troficznymi, lek jest stosowany przez długi czas, nie przerywając przez sześć miesięcy;
  • W leczeniu ostrych hemoroidów w złożonej terapii, zaleca się przyjmowanie jednej tabletki 2 razy dziennie, rano i wieczorem.Rano na pusty żołądek 30-40 minut przed posiłkiem i wieczorem przed pójściem do łóżka 2-3 godziny po jedzeniu, tylko w pierwszym tygodniu. Następnie kontynuuj przyjmowanie kolejnej tabletki rano przez 4-8 tygodni. Twój lekarz może dostosować dzienną dawkę leku, ale nie powinna przekraczać 3 tabletek dziennie.

Użyj z hemoroidami

Rozumiemy ludzi, którzy z własnych powodów nie chodzą do lekarzy. Dlatego opracowaliśmy rozwiązanie, które:

Na 1 kurs eliminuje hemoroidy i nie pozwala mu wrócić

Proctosolin – rewolucja w leczeniu hemoroidów co na zawsze zmieniło pracę proktologów i życie pacjentów

Przejdź na oficjalną stronę producenta >>>

Przyczyny hemoroidów są bardzo różne – jest to siedzący tryb życia, ciąża i niezdrowa dieta, a także nadużywanie alkoholu. Jednak wszystkie one niekorzystnie wpływają na krążenie żylne miednicy i ścian naczyń krwionośnych. Stają się kruche i mogą krwawić, powodując nieznośny ból i dyskomfort. Tradycyjnie hemoroidy są leczone przeciwzapalnymi doodbytniczymi czopkami i maściami do gojenia ran.

Ale nie zawsze przy pomocy świec i maści można pozbyć się tego problemu, ponieważ problem ma charakter wewnętrzny i trzeba go traktować od środka.Lek ten został opracowany specjalnie do spożycia, którego celem jest pomoc w rozwiązaniu problemu hemoroidów wewnątrz naczyń krwionośnych. Konieczne jest przyjmowanie tabletek Flebodia 600 w złożonym leczeniu maściami i czopkami zgodnie ze schematem ustalonym przez lekarza prowadzącego. W takim przypadku nie zaleca się samodzielnego leczenia.

Czy lek będzie zawsze skuteczny w leczeniu hemoroidów? Oczywiście, przede wszystkim wszystko zależy od stanu pacjenta, w którym rozpoczęto leczenie. W niektórych przypadkach ludzie zwracają się do specjalistów bardzo późno, gdy choroba osiągnęła już taki stan, że wymagana jest natychmiastowa interwencja chirurgiczna. Wtedy pigułki nie mogą uratować sytuacji. Jednak Phlebodia 600 może być również stosowany po operacji w celu zmiany położenia / usunięcia hemoroidów – podczas rehabilitacji, w celu jej przyspieszenia.

Analogi

Phlebodia to wysokiej jakości produkt wytwarzany przez Francję. Farmaceuci w niektórych krajach wytworzyli wystarczającą liczbę analogów tego leku do wygodnego i szybkiego użycia.

Na przykład:

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: