Maść Troxevasin: wskazania, cena, analogi i recenzje

Instrukcja użytkowania Troxevasin maści – opinie, analogi i ceny

Maść Troxevasin jest wielofunkcyjnym lekiem o działaniu przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym. Jest stosowany w celu wyeliminowania objawów niewydolności żylnej i poszerzenia naczyń żylnych. Jest to główny, ale nie jedyny cel tego leku.

Ponadto Troxevasin jest przepisywany na wystąpienie objawów choroby hemoroidalnej, patologii naczyniowej, znajdujących się w siatkówce, co jest następstwem cukrzycy. Lek ten znalazł swoje zastosowanie zarówno w przemyśle kosmetycznym, jak i ginekologicznym.

Skład

Wśród składników maści można rozpoznać takie substancje:

 • Troxerutin – najważniejszy składnik leku. Ma właściwości podobne do rutyny, ale jest uzyskiwany, w przeciwieństwie do jej naturalny analogowy, półsyntetyczny sposób. Rutin uczestniczy w większości procesów zachodzących w ludzkim ciele. Pomaga w zwiększeniu elastycznych właściwości naczyń krwionośnych, pogrubia ich ściany, a ze względu na zwiększoną zawartość kwasu hialuronowego przyczynia się do wydłużenia okresu młodości i spowolnienia procesu starzenia. Zmniejsza krzepnięcie krwi
 • Trolamina – działa przeciwbólowo w miejscu przepływu procesów patologicznych szybko i sprawnie.
 • Carbomer – ma działanie ściągające, dzięki czemu można go łatwo aplikować na dotkniętą chorobę powierzchnię, jak gdyby go otaczając, równomiernie rozprowadzając substancje aktywne. Wspiera dobre mieszanie składników i brak heterogenicznych mas w substancji
 • Chlorek benzalkoniji – dezynfekuje rany i formacje patologiczne, aktywnie zwalcza bakterie, zapobiega ich wnikaniu w tkanki i rozwojowi zakażeń bakteryjnych. Dobry miejscowy środek antyseptyczny.
 • Dihydrat wersenianu dwuwodowego jest odpowiedzialny za rozcieńczenie krwi i zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi.
 • Oczyszczona woda jest stosowana jako rozpuszczalnik dla głównych składników maści.

Lek jest produkowany w postaci maści do stosowania zewnętrznego. Jest również takie samo lekarstwo, ale w postaci tabletek do stosowania doustnego.

"Hemoroidy nie są zdaniem, nie spiesz się do operacji!"

Nawet "zaniedbane" hemoroidy można wyleczyć w domu, bez operacji i szpitali. Tylko nie zapomnij złożyć raz dziennie …

>

Maść jest pakowana w specjalne tubki, pokryte wewnętrzną wkładką aluminiową, po 40 gramów substancji.

Aby zapobiec utlenianiu się i pogarszaniu stanu przygotowania pod wpływem powietrza, rura jest uszczelniona specjalną folią ochronną – membraną.

Aby go otworzyć, można użyć igły-szpilki, umieszczonej dla wygody w pokrywie nakręconej na rurze.

Każda tuba jest zapakowana w kartonowe pudełko, tutaj umieszczona jest ulotka z instrukcją użytkowania.

Wskazania do stosowania

Jeśli dokładnie przestudiujesz instrukcje dotyczące leku, możemy wyróżnić następujące stany patologiczne, gdy Troxevasin jest przepisywany jako środek terapeutyczny:

 1. żylaki;
 2. żylna niewydolność krążenia;
 3. choroba hemoroidów;
 4. obrzęk i tkliwość tkanek;
 5. skutki urazów;
 6. skurcze mięśni;
 7. owrzodzenia troficzne;
 8. zakrzepowe zapalenie żył;
 9. żylakowe zapalenie skóry.

We wszystkich tych przypadkach Troxevasin przejawia się jako skuteczny środek.

Co pomaga

Rozważmy bardziej szczegółowo wpływ leku w każdym konkretnym przypadku.

 • Od żylaków. Troxevasin stosuje się do żylaków z ruchami masażu i jest rozprowadzany po kończynie dotkniętej chorobą.Z tego powodu rozpoczyna się intensywny przypływ krwi do wszystkich tkanek i narządów.

Lek wykazuje wyższą skuteczność, jeśli zaczniesz go stosować przy pierwszych objawach żylaków: ciężkości w kończynach dolnych, bólu, skurczach, powstawaniu krwiaków i siniaków na skórze, drażliwości i swędzenia skóry nóg, kruchości żylnych ścian.

Choroba, która przeszła w ciężką lub przewlekłą postać, nie może być wyleczona za pomocą maści.

Aby poprawić stan, mogą przepisać kompleksowe leczenie maścią Troxevasin i kapsułkami z równoczesnym połączeniem kwasu askorbinowego.

 • Od obrzęku, krwiaków i siniaków pod oczami. Troxevasin ma najjaśniejszą teksturę, co przyczynia się do jej szybkiego wchłaniania. Działa tonicznie na mięśnie gładkie małych naczyń krwionośnych, wzmacnia ściany naczyń włosowatych. Takie działanie tworzy barierę na drodze wilgoci i zapobiega wyciekaniu jej z naczyń, tworząc worki pod oczami tak znienawidzone przez wszystkie kobiety.

Aby uzyskać najlepszy efekt, preparat należy nałożyć na czystą skórę, upewniając się, że nie ma na niej uszkodzeń.

 • Od siniaków.Podczas urazu dochodzi do uszkodzenia tkanki miękkiej, występują krwiaki, krwotoki i bolesne odczucia. Troxevasin jest szybko wchłaniany, promuje gojenie i regenerację, łagodzi obrzęki i bolesność.

Troxevasin na hemoroidy

W hemoroidach Troxevasin może być przydatny w przypadku początkowego stadium choroby. Najważniejszym wymogiem, który należy zachować podczas stosowania tej maści, jest higiena okolicy okołowia. Aby nie zaostrzać sytuacji z pojawieniem się stanu zapalnego, konieczne jest dokładne zmywanie resztek kału po wypróżnieniu i wysuszenie skóry.

Rozumiemy ludzi, którzy z własnych powodów nie chodzą do lekarzy. Dlatego opracowaliśmy rozwiązanie, które:

Na 1 kurs eliminuje hemoroidy i nie pozwala mu wrócić

Proctosolin – rewolucja w leczeniu hemoroidów co na zawsze zmieniło pracę proktologów i życie pacjentów

Przejdź na oficjalną stronę producenta >>>

Następnie nałóż maść zewnętrznie na dotknięty obszar. Niemal natychmiast po wchłonięciu i wchłania się bardzo szybko ze względu na łatwość jego budowy, substancje czynne rozpoczynają swoją terapeutyczną aktywność bezpośrednio w miejscach powstawania patologii.Pacjenci pozostawiają jedynie pozytywne opinie na temat skuteczności Troxevasin w początkowym okresie choroby hemoroidalnej.

Jak korzystać – instrukcje użytkowania

Należy używać maści do usuwania worków pod oczami, należy zachować szczególną ostrożność. Bardzo ważne jest, aby unikać kontaktu z błoną śluzową oka, oraz zapobiec możliwości wycieku do oka. Jeśli tak się stanie, natychmiast przepłucz chłodną bieżącą wodą.

Przed użyciem należy dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Aby oczyścić skórę z makijażu i nałożyć na nią malutki krem ​​groszek. Pocierając lek, nie rozciągaj delikatnej skóry i tylko lekko uderzaj nią czubkami palców. Płukanie nie jest konieczne.

Zastosowanie Troxevasin przyniesie spodziewany efekt na siniaki lub żylaki, jeśli stosuje się je z wyraźną częstotliwością dwa razy dziennie. Ważne jest, aby równomiernie rozprowadzić maść w cienkiej warstwie i pocierać ją lekkimi okrężnymi ruchami w skórze, unikając ucisku.

Średnia cena

Cena leku Troxevasin, produkowanego w postaci maści, w przeciętnej rosyjskiej aptece będzie wynosić od 170 do 240 rubli za probówkę.

Cheap analogi

W przypadku każdego leku można wybrać podobne narzędzie, niezależnie od tego, czy są to składniki aktywne, czy podjęte działania i lista wskazań do stosowania.

Podobnie, Troxevazin ma wiele analogów. Wśród nich są:

 1. Troxerutin. Ta maść zawiera ten sam główny składnik. Przepisuje się na zapalenie skóry o etiologii z powodu żylaków, powstawanie zakrzepów krwi w naczyniach żylnych, owrzodzenia nóg i niewydolność żylną. Lek stał się bardzo skutecznym i niedrogim narzędziem. Koszt jednej tubki maści nie przekracza 50 rubli.
 2. Venopaginol. Zapobiega również zakrzepicy żył, doskonale usuwa procesy zapalne, przywraca przepływ krwi nawet w najmniejszych naczyniach włosowatych, tonizuje ściany naczyń krwionośnych i przyczynia się do ich wzmocnienia. Używane zewnętrznie. Działa pobudzająco na zregenerowaną tkankę.
 3. Venoruton. Mianowany w obecności znacznego obrzęku nóg, niewielkiego obrzęku, żylaków i owrzodzeń. Eliminuje wszelkiego rodzaju bóle, przyczynia się do dobrego odpływu limfy, poprawia odżywienie tkanki, normalizuje stan hemoroidów.

Przeciwwskazania

Każdy lek ma swoje przeciwwskazania. Niektóre mają więcej, niektóre mniej. Maść Troxevasin należy do grupy skutecznych leków, które są na ogół dobrze tolerowane przez dorosłych pacjentów i dzieci.

Występują rzadkie wyjątki, gdy pacjent reaguje alergicznie na działanie głównego składnika produktu. Można go wyrazić w postaci pokrzywki, dermatozy, egzemy skóry.

Wśród głównych przeciwwskazań do stosowania Troxevasin można zidentyfikować:

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: