Czy zabierają się do wojska z hemoroidami?

Czy zabierają się do wojska z hemoroidami?

Młodzi ludzie, którzy ukończyli 18 lat, mogą otrzymać wezwanie do stawiennictwa i udać się na pokład pociągu, a stamtąd do wojska.

Wśród nich są osoby, które mają problemy zdrowotne.

Czy zabierają się do wojska z chorobą taką jak hemoroidy?

Hemoroidy to choroba, która ma następujące objawy: zapalenie, zakrzepicę i rozszerzone żyły hemoroidalne. Z tego powodu sęki tworzą się wokół odbytu, co powoduje ból i dyskomfort.

Według statystyk co piąta osoba ma hemoroidy. Ale w przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni starają się leczyć na własną rękę, co prowadzi do złych konsekwencji.

Główny wiek mężczyzn cierpiących na hemoroidy wynosi 25-40 lat, chociaż zdarzają się przypadki, gdy chorobę obserwuje się w młodszym wieku.

Oznaki, dzięki którym można określić chorobę:

  • Utrata hemoroidów z odbytu;
  • Ból podczas kału;
  • Wydalanie krwi, pieczenie i swędzenie w okolicy odbytnicy.

Dla młodych facetów hemoroidy mogą być spowodowane silnym wysiłkiem fizycznym, utrzymaniem niskonakładowego trybu siedzącego, złej diety, między innymi pikantnego jedzenia, nadużywania alkoholu.

W rzadkich przypadkach przyczyną może być przewlekłe zaparcie i różne patologie jelit.

Proktolog podejmuje decyzję o przydatności pacjentów z hemoroidami, ale bardzo głupio jest mieć nadzieję, że przy najmniejszym dyskomforcie w odbycie możliwe jest "wciągnięcie".

Nie możesz wejść do służby tylko wtedy, gdy hemoroidy, które występują u młodego mężczyzny, są hemoroidami z wypadaniem węzłów drugiego, trzeciego lub czwartego stopnia.

W tym stanie choroby jest wielkie niebezpieczeństwo, że takie osoby do rekrutacji do wojska są nielegalne.

Ale w niektórych przypadkach pacjenci z hemoroidami mogą otrzymać opóźnienie, gdy są wyleczeni. Następnie pacjent otrzymuje kilka miesięcy, aż nadejdzie czas następnego połączenia.

W tym czasie należy go leczyć lub, jeśli trzeba, przejść przez operację.

Podczas następnego połączenia kondycja zostanie ustalona przez komisję medyczną biura wojskowego werbowania i placówkę medyczną, w której pacjent był leczony.

Najczęściej pacjenci z hemoroidami otrzymują kategorię "B" fitness, co oznacza, że ​​otrzymują pewne ograniczenia, w tym wysiłek fizyczny.

Jeśli hemoroidy przechodzą przewlekle w etapach 2-3, wówczas kategoria "B" jest przypisana rekruta, jeżeli leczenie zakończyło się niepowodzeniem. Z tą kategorią ograniczeń staje się większa.

Jeśli hemoroidy pojawią się w armii, a draftee potrzebuje pilnego leczenia lub operacji, to mu się to podoba. W niektórych przypadkach możesz zostać zwolniony.

Opinia eksperta

Wielu pracowników z hemoroidami na łagodnym etapie powinno natychmiast o tym porozmawiać podczas badania fizykalnego.

W przeciwnym razie może to spowodować poważne problemy zdrowotne podczas serwowania. Ćwiczenia mogą pogorszyć stan.

Od tego momentu nie możesz ukryć swojego stanu, ale musisz pilnie udać się do jednostki medycznej, skąd możesz zabrać cię do szpitala.

Jeśli to konieczne, będziesz musiał przejść operację i powrócić do usługi po odzyskaniu.

Ale istnieje szansa na remisję choroby, a wszystko stanie się ponownie, ponieważ bóle i krwawienie trwają dłużej niż miesiąc.

Będziesz także często musiał skontaktować się z Komisją wojskowo-medyczną.

Dlatego najlepiej jest robić leczenie w "obywatelu"gdzie skuteczność pełnego powrotu do zdrowia będzie znacznie większa i nie będziesz musiał ponownie przechodzić przez cały system medyczny armii, aby udowodnić swój poważny stan zdrowia.

Dlatego opóźnienie armii z powodu hemoroidów jest bardzo realnym zjawiskiem, w zależności od ciężkości choroby.

Podsumowując, można powiedzieć, że hemoroidy nie są najstraszliwszą chorobą podczas służby wojskowej. Większość pacjentów jest na równi ze zdrowymi.

Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: