Ciąża analna - Hemoroidy

Ciąża analna

Ze względu na ogromną liczbę indywidualnych scenariuszy koncepcji, temat ten jest przerośnięty licznymi mitami i przypuszczeniami. Usłyszawszy historie znajomych, czytając czasopisma i oglądając dość wątpliwych programów telewizyjnych, młode dziewczyny zaczynają uprawiać seks, nie całkiem zdając sobie sprawę, że jedną z najbardziej naturalnych konsekwencji jest poczęcie i ciąża. Być może nadszedł czas, aby pozbyć się złudzeń i odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące możliwości i metod poczęcia.

Czy można zajść w ciążę w trakcie okresu?

Ginekolodzy zgadzają się: prawdopodobieństwo zapłodnienia w dowolnym dniu cyklu miesiączkowego. W różnych okresach może być bardzo niski lub bardzo wysoki, ale nie można powiedzieć, że są absolutnie bezpieczne dni. Według lekarzy metoda kalendarza nie może być nazwana skuteczną metodą antykoncepcji, szczególnie dzisiaj, kiedy jest kilka doskonale zdrowych kobiet o idealnie regularnym cyklu. W związku z tym odpowiedź na pytanie, czy kobieta może zajść w ciążę kilka dni przed miesiączką lub kilka dni po niej, jest również pozytywna.

Wniosek: jeśli nie chcesz począć dziecka, praktykuj chronione akty seksualne.

Czy kobieta może zajść w ciążę podczas drugiej lub trzeciej czynności seksualnej?

To pytanie jest bardzo interesujące. Po pierwsze, ci, którzy chcą począć dziecko i chcą "uratować" nasienie, ograniczają liczbę aktów seksualnych. Po drugie, są one ustalane przez przeciwników prezerwatyw, którzy myślą, że zaraz po pierwszym chronionym akcie można uprawiać seks bez zabezpieczenia, ponieważ po raz drugi nie ma wystarczającej ilości plemników.

Odpowiedź lekarzy: w każdej części ejakulatu są plemniki. W konsekwencji druga i kolejne akty tylko zwiększają prawdopodobieństwo zapłodnienia. Jeśli chcesz mieć dziecko, ale nadal nie możesz zajść w ciążę, kochaj się częściej. A jeśli ciąża nie jest pożądana, chrońcie każdy stosunek seksualny.

Przerwany stosunek (PPA) – chroni przed ciążą?

Być może odpowiedź cię zaskoczy, ale tak, może. Po pierwsze, w męskim lubrykantu występują sperma, a po drugie, są one łatwo "przenoszone" do pochwy z wewnętrznych boków ud, bielizny lub dłoni. Ogólnie rzecz biorąc, lekarze nie zatwierdzają PPA. Nie tylko nie zapewnia niezawodnej ochrony przed niechcianymi ciążami, ale jest także szkodliwy dla zdrowia mężczyzn.

Co więcej, istnieje wiele przypadków, w których kobieta, która nie może zajść w ciążę podczas tradycyjnego stosunku seksualnego, zaszła w ciążę z PAP.Faktem jest, że w nasmarowaniu nie ma mniej (i czasem więcej) plemników niż w ejakulacie, są one po prostu mniej zwinne. A jeśli ciało kobiety jest zaprojektowane w taki sposób, że nie ma czasu na reakcję na szybkie "kijanki", to powolne plemniki smaru mają wszelkie szanse powodzenia.

Czy kobieta może zajść w ciążę podczas seksu analnego, pieszczoty lub uprawiania seksu w wodzie?

Jeśli nie udaje się zajść w ciążę podczas tradycyjnego stosunku bez zabezpieczenia, to drugi przypadek w wystarczającym stopniu dostaje się do pochwy jednego plemnika. Oznacza to, że nie można wykluczyć prawdopodobieństwa poczęcia i ciąży w wyniku seksu analnego, pieszczot i innych "gier", podczas których co najmniej niewielka ilość plemników (lub męskiego środka smarnego) do pochwy.

Czy można wyobrazić sobie, że dziewica praktykuje opisane powyżej rodzaje seksu?

Tak, jest to możliwe. W błonie dziewiczej jest dziura, przez którą plemniki, które spadły na genitalia, mogą wniknąć głęboko. Mechanizm zapłodnienia jest taki sam jak u kobiet bez błony dziewiczej.

Czy awaryjne środki antykoncepcyjne gwarantują ochronę?

Może – jest to określone w instrukcjach dotyczących środków antykoncepcyjnych.Przyjmowanie antykoncepcji awaryjnej jest wskazane tylko w pierwszych 72 godzinach po stosunku bez zabezpieczenia i odbywa się w dwóch etapach, z przerwą 12 godzin. Im wcześniej zażyjesz pierwszą tabletkę, tym mniejsze prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Uważają, że wszelkie leki o ekstremalnej antykoncepcji powodują poważny wstrząs hormonalny w organizmie, więc nie można ich używać jako stałej antykoncepcji. Możliwe konsekwencje: naruszenie miesięcznego cyklu, krwawienie międzymiesiączkowe, nudności, czasowe dysfunkcje jajników. Pamiętaj: w rzeczywistości użycie "Postinor" i innych "pigułek rano" jest aborcją medyczną.

Czy można począć podczas pierwszego stosunku w życiu?

Tak, może. Przypadki pomyślnego poczęcia po pierwszym stosunku płciowym są dalekie od rzadkości. Z punktu widzenia kobiecej zdolności reprodukcyjnej pierwszy stosunek płciowy nie różni się od wszystkich innych – szanse zajścia w ciążę są takie same.

Ciąża i orgazm

Niektóre panie, głównie młode dziewczyny, myślą, że aby zajść w ciążę, trzeba mieć orgazm. Daleko od tego! Pomyślne poczęcie i satysfakcjonujący seks to niezwiązane ze sobą procesy. Jedyne, co może wpłynąć na kobiecy orgazm, to stan psychiczny.Jest to ważne, ponieważ wiele kobiet nie zachodzi w ciążę tylko dlatego, że znajdują się w stanie duchowej dysharmonii.

Ciąża i karmienie piersią

Uważa się, że podczas gdy kobieta karmi piersią, jej funkcja rozrodcza "śpi". Biorąc pod uwagę, że większość kobiet nie miesiączkuje podczas laktacji, może się to wydawać prawdą. Jednak ogromna liczba dzieci, jednocześnie pokazuje odwrotnie. Często zdolność do poczęcia jest przywracana po 2-3 miesiącach po porodzie, a ciąża ma miejsce przed pierwszą miesiączką po porodzie. A potem nie ma miesiączki, ponieważ kobieta znowu jest w ciąży. Aby nie obciążać ciała dwiema kolejnymi ciążami, uprawiaj seks ochronny i karmienie piersią.

Co zrobić, aby zajść w ciążę tak szybko, jak to możliwe?

To może wydawać się zaskakujące, ale są kobiety, którym nie udaje się zajść w ciążę tylko dlatego, że one i ich partner jedzą niewłaściwą dietę lub prowadzą niezdrowy tryb życia. Wyeliminuj z diety alkohol, tłuste i pikantne, wzbogacając ją o owoce, warzywa, rośliny strączkowe, bogate w witaminy i pierwiastki śladowe.

Pozbądź się złych nawyków, zorganizuj dzień, abyś mógł się wyspać i odpocząć. Chodź więcej. Psychologowie dodają: dajcie sobie pozytywne emocje i pomyślcie o dobru. Wszystkie te środki pomogą ciału lepiej przygotować się do pomyślnego poczęcia i ciąży.

Środki folk dla ciąży

Medycyna niekonwencjonalna jest z reguły stosowana przez osoby, które straciły wiarę w oficjalną medycynę i nie wiedzą, co zrobić, aby zajść w ciążę. Opisane w literaturze i Internecie środki ludowe dużo. Większość z nich opiera się na przyjmowaniu ziół. Bardzo pomogli komuś, ale dla kogoś stworzyli dodatkowe problemy. Z powodu niezdolności do wytrzymania ścisłej dawki, spożycie ziół może pociągać za sobą bardziej poważne konsekwencje niż leki.

Pamiętaj: podejmując decyzję o leczeniu środkami folk, bierzesz odpowiedzialność za swój stan i zdrowie swoich przyszłych dzieci.

Czy mogę zajść w ciążę natychmiast po anulowaniu doustnych środków antykoncepcyjnych?

W większości przypadków kobiece ciało potrzebuje czasu, aby przywrócić hormony po zażyciu OK.Okres naturalnego przygotowania do zapłodnienia może trwać 3-6 miesięcy.

Poza tym uważa się, że kobiety, które nie zachodzą w ciążę, muszą trwać 3 miesiące w porządku (pod warunkiem, że wcześniej nie stosowały doustnej antykoncepcji), a następnie je anulować, a koncepcja pojawi się w następnym cyklu miesięcznym. Ta metoda istnieje, ale działa tylko wtedy, gdy kobieta nie może zajść w ciążę z powodu braku jajeczkowania i tylko wtedy, gdy przepisuje określone leki hormonalne. Bez pełnego badania lekarskiego i zaleceń lekarza schemat ten nie może być stosowany.

Ciąża i endometrioza

Nawet bez leczenia istnieje ryzyko zajścia w ciążę; ważne jest, gdzie znajdują się ogniska endometriozy. Jeśli drożność jajowodów nie jest zerwana, a wewnętrzna ściana macicy nie ucierpiała, możliwe jest poczęcie. W przeciwnym razie lekarz zaleci leczenie, które pozwoli ci zgasić ogniska choroby i stworzyć sprzyjające warunki do zapłodnienia.
 

Ciąża i niedrożność jajowodów

Sztuczna koncepcja jest szansą na zostanie rodzicami, pomimo ciężkich przypadków niepłodności (zarówno kobiet, jak i mężczyzn).W przypadku niedrożności jajowodów jest to prawdopodobnie najskuteczniejszy sposób na zostanie matką. Dla pacjentów młodszych niż 35 lat prawdopodobieństwo pomyślnej sztucznej koncepcji i ciąży jest dość wysokie.

Jakie istnieją metody sztucznego zapłodnienia?

Istnieje kilka sposobów sztucznej koncepcji. Najprostszym jest sztuczne zapłodnienie, gdy specjalnie przygotowane plemniki są wstrzykiwane do pochwy lub bezpośrednio do macicy (wstrzyknięcia). Metoda ta jest skuteczna w przypadku niedrożności jajowodów, a także w przypadkach, gdy w ejakulacie występuje niewiele plemników lub nie są wystarczająco mobilne.

W przypadku braku jajeczkowania, poważnych zaburzeń hormonalnych i innych złożonych przypadków, odwołując się do in vitro – w zapłodnieniu in vitro. Metoda obejmuje wprowadzenie do macicy już przygotowanego zarodka.

Lekarz zaproponuje najlepszą drogę do sztucznego zapłodnienia, analizując przyczyny niepłodności i stan zdrowia.

Czy kobieta może zajść w ciążę z niepłodnością w swoim mężu?

Nie zawsze męska niepłodność jest powodem do rozpaczy. Nawet jeśli męża plemniki mają tylko kilka żywych plemników, ewentualnie sztuczne poczęcie.

Czy kobieta może zajść w ciążę, jeśli nie ma partnera seksualnego?

I znowu tak, może! Aby przyjść z pomocą bankom spermy i sztucznej koncepcji. Nowoczesne cryostorages spermy oferują swoje usługi nie tylko dla par, ale samotnych kobiet ze stabilną dochodów i stabilnej sytuacji społecznej.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże Ci zrozumieć, co zrobić, aby zajść w ciążę, kiedy ty i twój partner będzie na to gotowy.

Cześć! Absolutnie dokładnie ocenić swoje szanse na ciążę za pomocą tej metody kontaktu seksualnego nie jest możliwe. Chociaż myślę, że prawdopodobieństwo ciąży nie jest zbyt duże.

Naturalnie istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas seksu analnego. Aby tak się stało, muszą istnieć pewne warunki. Na przykład, jeśli ludzki płyn nasienny dostał się na próg kobiecej pochwy lub bezpośrednio do samej pochwy. Na przykład, ostatnim przypadkiem jest to, że płyn nasienny dostaje się do pochwy, jeśli po stosunku analnym istnieje stosunek płciowy w pochwie, a także w przypadkach, gdy kobiety mają małą dziurę, która może być czasami umieszczona na pochwie i w odbycie.

Istnieją pary, które nawet przy normalnym kontakcie z pochwą i zdrowiu obojga partnerów nie mogą czekać latami na długo oczekiwaną ciążę. I są tacy, którzy są na tyle ciąży, aby trafić małe plemniki w małe ilości. Dlatego nadal istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę podczas seksu analnego, głębokiego pettingu i innych gier erotycznych. Inną rzeczą jest to, że to prawdopodobieństwo nie jest zbyt duże.

Jeśli chodzi o szósty dzień cyklu miesiączkowego, uważa się go za nieszkodliwy pod względem ciąży. Jeśli masz stabilny cykl menstruacyjny w ciągu 28-30 dni, to w tym przypadku największe prawdopodobieństwo ciąży występuje w 12-16 dniu cyklu menstruacyjnego. Oznacza to, że obecnie możesz mieć czas na owulację.

Jednak procesy menstruacyjne kobiety są zależne od wielu czynników – stresu, różnych chorób, leków, zmiany klimatu i .d. Cykl może się czasem zmieniać i zmieniać z wielu powodów. W związku z tym nastąpi również przesunięcie daty owulacji. A określenie niebezpiecznych i bezpiecznych dni nie zawsze będzie możliwe.Dlatego w przyszłości zalecam monitorowanie cyklu menstruacyjnego, zaznaczanie dni rozpoczęcia miesiączki w kalendarzu i unikanie kontaktów seksualnych w dni płodne lub stosowanie antykoncepcji, która Ci odpowiada.

Możesz niezależnie obliczyć dni, w których prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe, oraz dni, w których seks można nazwać warunkowo bezpiecznym. Przeczytaj na przykład informacje na temat linku: //ladyvenus.ru/articles/zdorove-i-dolgoletie/beremennost/v-kakie-dni-mozhno-zaberemenet-v-kakie-nelzya.html

Życzę powodzenia i pracowitości!

 • Przyczyny pęknięcia odbytu podczas ciąży
 • Szczeliny odbytu po urodzeniu
 • Leczenie szczeliny odbytu podczas ciąży
 • Zapobieganie pęknięciu odbytu podczas ciąży

 • Szczelina odbytu jest chorobą, której towarzyszy tworzenie się skóry pokrywającej dolną część odbytnicy, eliptyczny lub w kształcie wrzeciona defekt tkanek. Obecność otwartej rany, szybko skolonizowanej przez chorobotwórcze mikroorganizmy, zapalne i bolesne, prowadzi do utrzymującego się skurczu zwieracza odbytu. Obecność problemów z krzesłem przyczynia się do trwałego urazu pęknięcia i zapobiega jego niezależnemu uzdrawianiu.

  Zaparcia są najczęstszą przyczyną powstawania szczeliny odbytu u kobiety. W przeciwieństwie do przedstawicieli silnej połowy ludzkości, kobiety są znacznie bardziej podatne na nieprawidłowe stolce, a zatem szczeliny odbytu występują częściej. Co więcej, specjalne okresy życia, takie jak ciąża i poród, dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo choroby, komplikują jej leczenie i pogarszają jej przewidywania.

  Przyczyny pęknięcia odbytu podczas ciąży

  Szczelina odbytu podczas ciąży wynika z wielu czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

  Szczeliny odbytu po urodzeniu

  Szczeliny odbytu w procesie porodu powstają z niejasnych przyczyn. Uważa się, że pewną rolę odgrywa napięcie tkanek odbytu, które gwałtownie wzrasta podczas przejścia głowy płodu przez dno miednicy.

  Często szczelina odbytu powstaje u kobiety po urodzeniu dziecka iw tym przypadku jej przyczyną częściej staje się zaparcie, spowodowane głównie poporodowym lękiem przed wypróżnianiem. Przejście gęstego kału przez pełnokrwistą, wrażliwą tkankę odbytniczą powoduje powstanie rany.

  Leczenie szczeliny odbytu podczas ciąży

  Szczelina odbytowa powstająca podczas ciąży wymaga szczególnego podejścia do leczenia. Wszystkie leki stosowane w terapii muszą być całkowicie bezpieczne dla kobiety i płodu.

  Przyczyny pęknięcia odbytu podczas ciąży

  Zmiany hormonalne zachodzą w ciele kobiety podczas noszenia dziecka, co pomaga spowolnić ruchy jelit już we wczesnych stadiach. W przyszłości macica mechanicznie wywiera nacisk na jelita i narządy miednicy, co również przyczynia się do zaparć.

  Spowolniona perystaltyka, zmniejszenie napięcia w odbytnicy i spadek aktywności mięśni brzucha w czasie defekacji wywołują zaparcia z nadmiernym wysiłkiem, a także prowadzą do tworzenia się stałego kału.

  W wyniku tego błona śluzowa kanału odbytu może się rozerwać i powstają pęknięcia odbytnicy. Dlatego właśnie zmiękczenie kału i eliminacja zaparcia jest ważnym punktem w leczeniu szczeliny odbytu podczas ciąży.

  Istnieje zestaw środków mających na celu wyeliminowanie głównych czynników predysponujących i zapobieganie powstawaniu przewlekłej szczeliny odbytu.

  Ponadto u kobiet w ciąży, ze względu na ściskanie naczyń miednicy mniejszej, przepływ krwi w układzie żylnym odbytnicy może zostać zakłócony, co prowadzi do jej zatoru i obrzęku. Tkanki obrzękowe są również łatwiejsze do zranienia, nawet przy spokojnych ruchach jelit.

  Objawy szczeliny odbytu u kobiet w ciąży

  Główne objawy szczeliny odbytu to ból, krwawienie i skurcz mięśni odbytu (zwieracza).

  W przypadku ostrej szczeliny odbytu wymienione objawy pojawiają się w czasie opróżniania jelita i utrzymują się przez pewien czas po kale. Takie zjawiska mogą się powtarzać wielokrotnie, ale przy każdym ruchu jelit, aż pęknie.

  Ból szczeliny odbytu może być ciężki, a nawet nie do zniesienia. Są one spowodowane uszkodzeniem tkanek, a także skurczem zwieracza odbytu.

  Czasami ból daje w pachwinie, kości ogonowej. Kiedy skurcz zwieracza może odczuć pulsację w odbycie, uczucie dyskomfortu i wzdęcia.

  Krwawienie zwykle nie jest intensywne i jest reprezentowane przez pasek krwi na powierzchni kału. Ale może pojawić się aktywne wydzielanie krwi podczas kału w postaci kropli lub strużki.

  Z intensywnym krwawieniem w leczeniu szczeliny odbytu u kobiet w ciąży można stosować środki hemostatyczne.

  Leczenie szczeliny odbytu u kobiet w ciąży

  Leczenie szczeliny odbytu podczas ciąży koniecznie obejmuje dietę z wyjątkiem pikantnych, słonych i tłustych potraw. Dieta powinna zawierać pokarmy bogate w błonnik i wystarczającą ilość płynu.

  Należy zauważyć, że konieczne jest używanie przegotowanej wody jako napoju. Ich ilość należy omówić z ginekologiem, tak jak w przypadku niektórych patologii ciąży, np. Obrzęk kobiet w ciąży, gestozę, wielowodzie, ilość spożywanego płynu jest ograniczona.

  Również leczenie szczeliny odbytu podczas ciąży odbywa się za pomocą preparatów, które zmiękczają stolce, poprawiają regenerację i tłumią stany zapalne. Tylko lekarz może przepisać leki i alternatywne środki do szczeliny odbytu u kobiet w ciąży.

  Wynika to z konieczności uwzględnienia specyfiki przebiegu ciąży i rozwoju płodu.

  • Duphalak (Lactulose) – łagodny środek przeczyszczający dopuszczony do stosowania w czasie ciąży, ponieważ nie ma działania ogólnoustrojowego,i pełni swoją funkcję wyłącznie w jelitach. Do środków przyjmujących należy dołączyć odpowiednią ilość płynu. Jak każdy środek przeczyszczający pociąga za sobą i usuwa płyn z ciała, a wraz z nim elektrolity (potas, sód, chlor, itp.).
  • Microlax – mikroblany o chwilowym działaniu (5 – 10 minut). Dozwolone do użycia w czasie ciąży, ponieważ ponownie działają wyłącznie w odbytnicy, nie są wchłaniane do krwi. Działają drażniąco na błonę śluzową odbytnicy, rozcieńczają masę kałową, której objętość wzrasta. Powstające ciśnienie mechaniczne powoduje odruchowe pragnienie działania w celu wypróżnienia.

  Aby poprawić regenerację, należy stosować maści i czopki, na przykład z rokitnikiem zwyczajnym. Aby zmniejszyć stan zapalny, użyj ciepłych tacek sitowych, maści, czopków.

  Do kąpieli u kobiet w ciąży można stosować rumianek, nagietek. Świece Propolis, maści z ziołami i naturalne składniki pomogą również w leczeniu pęknięcia odbytu podczas ciąży.

  • Natalcid Jest to najbezpieczniejszy lek miejscowo dopuszczony do stosowania w czasie ciąży.Alginian sodu, który jest jego częścią, ma działanie hemostatyczne, przeciwzapalne i gojenie się ran. Pomaga zatrzymać krwawienie z odbytu i przytępia ból.

  Czopki zawierające środki przeciwskurczowe pomogą zmniejszyć ból w okolicy odbytu, w tym świece zawierające wyciąg z belladonny, papawerynę lub świece Buscopan. Ich działanie polega na usunięciu skurczy mięśni zwieracza odbytu. Każda z nich ma swoje przeciwwskazania i efekty uboczne, dlatego warto je stosować w ciąży tylko po konsultacji ze specjalistą.

  • Belladonna (Belle) – roślina zawierająca naturalny środek przeciwskurczowy – atropinę, ale w czasie ciąży lek ten jest ograniczony do stosowania ze względu na możliwy wpływ ogólnoustrojowy (suche błony śluzowe, nieprawidłowy stolec, bóle brzucha, drgawki, pobudzenie psychoruchowe i inne przejawy antycholinergicznego działania atropiny).
  • Suppositories Buscopan należy również do leków antycholinergicznych i może mieć nieznaczny wpływ ogólnoustrojowy, który może objawiać się następującymi działaniami niepożądanymi (suchość błon śluzowych i skóry, szybkie bicie serca, senność, niedowład mieszkaniowy, zatrzymanie moczu jest możliwe).
  • Papaverine w świecach – często przepisywane środki do szczeliny odbytu u kobiet w ciąży, ale jej stosowanie również musi być skoordynowane z lekarzem, ponieważ jest przeciwwskazane w świecach AV, jaskrze, które może być zdiagnozowane tylko przez lekarza.

  Operacja polega na usunięciu tkanki bliznowatej, która została zmieniona ze względu na stan zapalny. Niebezpieczeństwo pęknięcia odbytu to możliwość wystąpienia powikłań.

  Szczelina odbytu podczas ciąży może prowadzić do powstawania przetok i ropnych formacji w miękkich tkankach krocza.

  Również podczas porodu zmiany zapalne w kanale odbytu zwiększają ryzyko odbytu i pęknięcia odbytnicy.

  Terminowe leczenie szczeliny odbytu u kobiet w ciąży z pojawieniem się jej pierwszych objawów zapobiegnie powikłaniom podczas porodu i zapobiegnie ropnej infekcji powstałego ubytku błony śluzowej.

  Anonimowy, specjalny dla ciebie status. Zavdannya dla Ciebie: Ważne jest, aby przeczytać i zarobić kaca !!!!
  Seks analny:

  Tsey rodzaj seksu podobny do saperów profesіyu: czy jaka pomilka zagrozhuє seryoznoyu vtratoyu vashogo Ochrony Zdrowia.

  Nyhto nie zaklika є przed ogrodzeniem umysłu seksualnego stoosunkіv.Ale jest szlachcicem we wszystkich rizikach i pod rządami bezpieczeństwa. W innym przypadku są zajęte przez poważne choroby skóry i proktologiczne.

  Poznaj swoją anatomię
  Anus (otwarcie odbytu) – w odbytnicy (odbytnicy). Dovzhina odbytu – priblizno 3,5-4 cm, z tsomu vіn otochennye Eyad m'yazovimi kіltsyami – zovnіshnіm sfіnkterom i vnutrіshnіm sfіnkterom.
  Bezposeredno bilja wejściu do odbytu roztashovany zovnіshnіy sfіnkter. Tse mięśniowy kіltse kontrolyuєtsya nervovoyu centralny system do vono Mauger stiskatisya i Wola roztiskati z Lyudin.
  Wewnętrzny zwieracz nie może svіdomo stiskatisya i rostiryatsya
  Rectum – czyści się lekką pustą rurką z miękkimi tkankami około 20 centymetrów. Podіbno pіhvі odbytnica Mauger w neobhіdnostі rozshiryuvatisya i stiskatisya.

  Scho bierze seks analny?
  Anal kontakt statevy – TSE Wprowadzenie penіsa abo podobne do Demba seksualnoї іgrashki (napríklad, vіbratora) do odbytu
  Rіmmіng abo analіngus – tse ustny stimulyatsіya odbyt
  Ręczna stymulacja odbytu
  Fіsting – wprowadzenie do odbytu vіdrazu dekіlkoh paltsіv (i іnodі vsієї ręce)

  Jaka jest pożyczka?
  Na cud, zajęty seksem analnym, niewiele do leżenia między seksem orientalnym – są małżeństwem, homoseksualistą i heteroseksualnymi parami
  Dla statystyk yak mіnіmum 25% par heteroseksualnych jest zaangażowanych w seks analny

  Pereduzheny – mean ozbroєny!

  Non-aboriginal anal sex jest świetnym sztyletem jak na cholov_k i tak dla kobiet. Szczególnie ryzykowny rizik zainfekowany seksualnie wykorzystywanym seksualnie (ZPSS) – zavydyki v_dsutnost_ naturalny mastyl w anusi rektumі. W rezultacie z niewłaściwą technologią, płeć często czai się w tkance mniszki i na niebiesko. Tak więc, prezerwatywy prezerwatywy w seksie analnym – tse obov'yazkova umysłu
  Być pokazane ZPSSS mozhut vyalavlisya w odbycie, w samyy direct_nicky. Sered naibіlsh często zustrіchaєmih może vіdnazniti grzyby i infekcje pasożytnicze, rzeżączka, SNID, sifting, opryszczka i Papіlomi-vіrus (IDP), a także zapalenie wątroby.
  Pieszczotliwa i analna pieszczota Naibіlsh często prowadzi do opryszczki, zapalenia wątroby, IDP i infekcji pasożytniczych
  Wraz z pojawieniem się niedopuszczalnego nieakceptowalnego (abo) bolovih vidchuttiv, krwawego lub obzrozmіlich vidіlen, puchlostі w bezpośrednim brzuchu abo anusі, popisuje się
  Dla par heteroseksualnych arystokracja jest ważna dla szlachty, więc jeśli jesteś zajęty seksem analnym, możesz wejść i wyjść z tej, tak aby nasienie było blisko wejścia do pyxhva
  Pojawiły się bardzo ryzykowne, szczególnie przerośnięte ofensywne zaabsorbowanie prokologiczne: zespół podzielonego jelita, hemoroidy, uraz odbytu, paraproctitis. Kiedy masz poważne prawo, nie znasz seksu analnego najbardziej, bez konsultacji z proktologiem

  Wycofanie odbytu odbytu z seksem analnym może odbywać się z niedokręconymi zasadami, z szorstkimi manipulacjami w odbytnicy.

  Dotknij go
  Kiedy dotrimannі elementarne ї gіgієni odbyt nie є nitrohi bіlsh "brudnim", nіzh інші części tіla, i vodіnє vasnim medium bakteryjnym do walki z chorobami zakaźnymi.
  Odbyt jest przeznaczony dla vivedennya do masy kału wagowo. Mózg go, smród nie wycieraj w prostych jelitach, gdy masz wypróżnienia, trzymaj robaki i winogrona
  Dla spokoju, ponieważ w piwnicy idealnego seksu seks analny, można dodać strzykawkę odbytu. Możesz również użyć wiktoriańskiego klіzmu, protege bagato lіkarіv nie polecam zastosovuvati klіzmu bezpośrednio przed seksem analnym, aby dostać się do traumy jelitowej w riziku ZPSSH
  Kiedy polecany jest seks analny, zaleca się oglądanie kobiecego antybakteryjnego mila

  Większość czasu seksu analnego można zredukować do faktu, że nie trzeba leczyć urazu odbytu osoby z hemoroidami.

  Оберігає!
  Bądź jak seks analny bez prezerwatywy bezprawnie!
  W Yakom Raz nie można rozpocząć seksu analnego przed pochwą, nie widząc prezerwatywy lub nie promisowałeś wibratora w antybakteryjnym
  Nie do zaakceptowania na chorobach pierwszej godziny seksu analnego – sygnał należy do ciebie
  Zadbaj o rozluźnienie przedniego środka przeciwbólowego bez seksu przed seksem
  Jeśli jesteś takim seksem analnym, powinieneś być w stanie to naprawić. Ważne jest, aby zmienić rizik otrimati jaka ZPSSH, więc w analna trіschinu. Not possible nacvat, scho na vіdmіnu vіd pіhvi, rectum not vidіlya grease
  W dobry dzień є świetne wibrujące lateksowe podkładki do intensywnego seksu oralnego i analnego. Nie obwiniaj.

  Czego ludzie sądzą, że potrzebujemy?

  Anus – tse m_tseroztashuvannya tisyach nervovyh zakіnchen. Dla Bagatokh ludzie odbyt – strefa Naivazhlivіsha erogenna
  Wyniki koncentracji nerwów to wejście do odbytu, a także dolna część odbytnicy. Deyak ludzie vidchuvayut orgazm vіd vіdchuttya imadło w bezpośrednim kishtsі, jaka nie związane z jelitem.
  Dla tych, którzy mają seks analny, mogą być zaziębienie w prostoliniowy, jakak zhoditsya naładowany prostym jelitem odbytnicy. Ponadto bezpośrednia reakcja w bezpośrednim zamyśle jest również bodźcem dla bazy (tsibulina) penisa.

  Like this post? Please share to your friends:

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: